Yasemin Şen

Hakkında


İzmir Avukat

Misyonumuz



Aile hukuku sorunları, bir kişinin karşılaşabileceği en kişisel ve zor kararlardan bazılarını kapsar. Bu kararlar genellikle duyguların yükselmesine neden olur. Bu nedenle avukatlarımız ve personelimiz, boşanmaları, çocukları ve kendileri için en iyi sonuçları bulmak için müvekkillerimizle birlikte çalışmaktan gurur duymaktadır.





Av. Yasemin ŞEN

Hukuk büromuz, Avukat Yasemin ŞEN önderliğinde, şirketlere, kurumlara ve gerçek kişilere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Kurumsal olarak büromuzda, hem hukuki bir ihtilaf meydana gelmeden önce çözüme kavuşturmak için önleyici hukuk hizmetleri verilmekte, hukuki ihtilaflar için harcanan emek, zaman ve para en aza indirilmeye çalışılmakta; hem de bir hukuki ihtilaf yaşandıktan sonra risk analizi ve durum değerlendirmesi yapılarak  müvekkillerin ihtiyacına en uygun çözümler sunulmaktadır.

Büromuz, kurumsal bir şekilde hukukun temel ilkelerine ve avukatlık etiğine bağlı kalarak müvekkileri ile şeffalık ve güven temeline dayalı ilişkiler kurmayı, pratik ve çözüm odaklı yaklaşımlar sunmayı ve dinamik toplum yapısının ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kendisini sürekli geliştirmeyi prensip edinmiştir.


Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’2015
İzmir Atatürk Lisesi’2010

Av. Yasemin Şen

Hukuk, güven koruyucu normlar oluşturmak, bu güvenin nitelik, koşul ve kapsamını belirleyici teknik güvenlik normları yaratmak ve güvene dayalı hareketi koruyarak sorumluluk altında sonuçlar bağlamak zorundadır.

® Yasemin Hukuk Bürosu | SEO Hizmeti – seogezegeni.com & proji.com.tr